Fotboll live stream 23 oktober

En spännande omgång i Serie A står på programmet idag. Dessutom är det väl ingen som missar Lille-Lyon?

08:00 K-League FC Seoul v Jeongnam
08:00 A-League Newcaslte Jets v Central Coast
10:30 A-League Perth Glory v Wellington Phoenix
12:00 ESP Liga BBVA Real Betis Balompié (ESP) v Rayo Vallecano (ESP)
12:15 POR Liga de Honra (II) Belenenses (PRT) v CF Uniao Madeira (PRT)
12:30 Serie A Lecce v Milan
12:30 Dutch Eredivisie Tier 2 Ajax v Feyenoord
13:30 Scottish Premier League Hearts v Rangers
13:45 Chinese Super League Shanghai Shenhua v Dalian Shide
14:00 Danish League Soderjyske v Horsens
14:00 Turkish League Kayserispor v Sivasspor
14:30 Polish League Tier 2 Lodski KS  v Wisla Krakow
14:30 Dutch Eredivisie Tier 3 AZ v Roda JC
14:30 Dutch Eredivisie Tier 2 Groningen v Twente
14:30 GER German Bundesliga Bayer Leverkusen (DEU) v FC Schalke 04 (DEU)
15:00 Serie A Inter v Chievo
15:00 Serie A Roma v Palermo
15:00 Serie A Udinese v Novara
15:00 Serie A Parma v Atalanta
15:00 Serie A Siena v Cesena
15:00 Serie A Cagliari v Napoli
15:00 UKR Premier League FC Shakhtar Donetsk (UKR) v FC Metalist Kharkiv (UKR)
15:00 AUT Bundesliga FK Austria Wien (AUT) v SK Rapid Wien (AUT)
16:00 Danish League Aab v OB
16:00 Scottish Premier League Celtic v Aberdeen
16:00 ESP Liga BBVA Real Sociedad de F. (ESP) v FC Getafe (ESP)
16:30 Dutch Eredivisie Tier 2 Vitesse v PSV
17:00 Polish League Tier 1 Legia Warszawa v Widzew Lodz
17:00 Ligue 1 PSG v Dijon
17:00 Ligue 1 Auxerre v Stade Rennais
17:30 Russian League Anji v CSKA
17:30 UKR Premier League FC Vorskla Poltava (UKR) v SC Tavriya Simferopol (UKR)
17:30 AUT Bundesliga SK Puntigamer Sturm Graz (AUT) v FC Red Bull Salzburg (AUT)
18:00 Belgian League KV Kortrijk v Club Brugge
18:00 ESP Liga BBVA Atletico Madrid (ESP) v RCD Mallorca (ESP)
18:00 ESP Liga BBVA CA Osasuna (ESP) v Real Saragossa (ESP)
18:00 Turkish League Fenerbahce v Samsunspor
19:15 Liga Sagres FC Porto v Nacional
20:00 Brazilian Championship Internacional v Corinthians
20:00 ESP Liga BBVA FC Valencia (ESP) v Athletic Bilbao (ESP)
20:30 Belgian League Standard Liege v Zulte
20:45 Serie A Bologna v Lazio
21:00 Ligue 1 Lille v Lyon
21:15 Liga Sagres Braga v Feirense
22:00 ESP Liga BBVA FC Villarreal (ESP) v Levante U.D.
01:00 MLS Houston v LA Galaxy

Share